Huomenta! Me alettiin jo reissulla suunnittelemaan kahdenkeskistä matkaa. 😀 hah! Vaikka lasten kanssa oli super ihanaa ja mikään ei voita sit kun pienen silmät ovat kirkkaat ja onnelinen hymy koristaa kasvoja. Täytyy kuitenkin myöntää, että tämä kahden pikkulapsen perhearki on enemmän ja vähemmän intensiivistä ja kahdenkeskiset ajat ovat vähäisiä. Monesti kun jutellaan, niin jompi kumpi tytöistä juttelee päälle ja ollaankin yritetty opettaa, että välillä aikuiset keskustelee ja silloin pitää hetki odottaa.
Noo anyway, kun Offerilla:lta tuli tarjous, että saisin heiltä johonkin palveluun lahjakortin ja samalla yhdelle lukijoistani, tartuin tähän heti. Mietin, että joku aikuisten hemmottelu olisi paikallaan! Offerilla on mulle entuudesta tuttu ystäväni kautta joka käyttää diilejä aina kun on mahdollista. Offerilla on Suomen suurin paikallisten tarjousten markkinapaikka ja palvelusta löytyy 50-90% alennuksella sadoittain erilaisia mielenkiintoisia tarjouksia (kuten. kampaamoista, ravintoloista, kauneushoitoloista, autokorjaamoista ja kuntosaleista). Offerilla toimii niin, että etsit palvelusta sinua kiinnostavan tarjouksen. Tämän jälkeen ostat kyseisen diilin ja saat sen jälkeen sähköpostiisi lahjakortin. Lahjakorttia liikkeessä näyttämällä saat lunastettua ostamasi palvelun. Lahjakorttia ei tarvitse tulostaa erikseen, vaan riittää, että vilautat lahjakorttia paikan päällä älypuhelimesi näytöltä. Tämä on mun mielestä huippu juttu, koska kuka enää nykypäivänä jaksaa tulostella mitään? Mä en lähtökohtaisesti tykkää mainospostista mailissa, mutta näitä Offerillan diilejä tulee sopivan maltillisesti ja oon meinannut melkein joka kerta niihin tarttua. 😀 heh.. Sen verran houkuttelevalta kuulostaa esim 15€ hieronta.
Mutta hei NYT saan arpoa yhdelle lukijalle Flamingo Spahan lahjakortin kahdelle hengelle! Meillä menee samainen lahjakortti käyttöön heti ensiviikolla, kun äitini tulee viettämään aikaa tyttojen kanssa. KLIKKAA TÄÄLTÄ ILMAINEN UUTISKIRJE itsellesi ja kommentoi postauksen alle <3 jos tahtoisit lahjakortin itsesi&puolison/kaverin käyttöön. Kannattaa muutenkin tutustua Offerilan diileihin, sillä niillä saa menot helposti puolitettua. Halaus perjantaipäivään! Tänään meen aamupäivästä asioille ja illasta mennään Siskolle syömään, ihanaa! <3Sara
*yhteistyössä Offerilla



Pieni hemmottelu olisi paikallaan, koska meillä on rakkaan kanssa 6 vuotis päivä tulossa <3
<3
<3
Vielä kerkeis käydä viettämässä laatuaikaa kahdestaan ennen esikoisen tuloa! <3
<3
<3. Lahjakortti olisi enemmän kuin tervetullut. Meillä tytöt 2 v 10kk ja 1v 7kk. Ikäeroa vain 1 v 3 kk, joten hulinaa riittää! Olis ihanaa päästä pitkästä aikaa miehen kanssa kaksin johonkin. Viimeksi käytiin leffassa "treffeillä" joskus syksyllä.
<3
<3
Tädille antaisin lahjaksi että saisi välillä vaihtelua perhearkeen 🙂
Lahjakortti olis ihana talven pimeyden ja kiireiden keskellä! <3
<3
Tää olis kyllä tarpeen! <3
Hääpäivää olisi ihana lähteä juhlimaan <3
Kuulostaa ihanalta<3
<3
<3 Niin houkuttelevalta kun ajatus kahdenkeskisestä ajasta mieheni kanssa kuulostaisikin, niin tässä tilanteessa jos arvonnan voittaisin veisin ehdottomasti rakkaan pikkusiskoni hemmoteltavaksi Flamingoon, hän jos joku on sen kahden pienen ja hyvinkin vikkelän pojan äitinä ansainnut (pojat 1 ja 3v). Itselläni on 4vuotias tytär joten elämä tuon ikäisen lapsen kanssa on jo suht helppoa, arki rullaa omalla painollaan pieniä kiukunpurkauksia lukuunottamatta. Meillä oli joulun alle tällainen siskojen reissu sovittuna kylpylään (lapset ja miehet jäivät kotiin). Olimme varanneet pikkujouluruokailun, stand up showhun sekä konserttiin liput ja kaiken olisi kruunannut hemmottelu jalkahoidot ja shoppailupäivä ..parasta tässä olisi kuitenkin ollut se pieni viikonlopun mittainen hengähdystauko arjesta, MUTTA kun lähdön hetki koitti tulikin tyttäreni kipeäksi jonka myötä myös sisareni pojat. Joten vietimme sitten yhdessä viikonlopun meillä sairastellen ..loppujen lopuksi koko porukalla. Tämänkin takia olisi ihana yllättää siskoni joka ansaitsisi pienen irtioton. <3
Täydellistä hemmottelua lapsiperheen arjen keskelle.
<3 koulun, työn ja vapaa-ajan yhteensovittaminen hankalaa ja yhteinen aika ollut viimeaikoina vähäistä.
<3
Olen aivan loppu, liikaa töitä ja murheita. Nyt olisi hemmottelu paikallaan jotta jaksaisi kaiken kantaa.
<3
Aivan ihana blogi!
Osallistun, veisin itseni ja puolisoni pienelle hengähdystauolle.
ÄitiysLOMALAISENA pieni oikea loma olisi tarpeen avomieheni kanssa, pojat vauva 4 kk ja kolmevuotias jäisivät papalle ja mummulle hoitoon.
En tiedä yhtään onko tuollaiset lahjakortti jutut täälläpäin missään mahdollista, mutta osallistun silti. Annan vaikka lahjaksi tuttavalle 🙂
Moi. Osallistun ehdottomasti arvontaan. Kanssani kylpemään lähtisi äitini tai aviomieheni 🙂
<3
Tulisi kyllä rentoutus tarpeen?
<3 Veisin hemmottelulomalle ehdottomasti avomieheni. Hän on ollut jo useamman viikon sairaslomalla selkänsä vuoksi ja seinät alkavat kaatua päälle, kun koko ajan koskee, eikä pysty tehdä juuri mitään. Haluaisin piristää häntä tämän pitkän sairasloman keskellä ja osoittaa hänelle, kuinka paljon rakastan häntä, kaikista vaivoista huolimatta. <3
<3
Tulis tarpeeseen! 🙂
<3
Ah, kuulostaa täydelliseltä. Kolme lasta, neljäs syntymässä piakkoin ja miehen kanssa emme muuta jaksa kuin illalla rojahtaa sänkyyn ja ummistaa silmät. Kahdenkeskinen aika, noh, sitä ei ole tällä hetkellä 🙁 eli tarpeeseen tulisi.
Veisin miehen rentoutumaan, ekaa kertaa kaksisteen esikoisen syntymän jälkeen 🙂
Pieni yhteinen hetki puolison kanssa tekisi hyvää. Maaliskussa alkaa erillainen arki,kun esikoinen pitäisi syntyä <3.
<3
Kiitos ihanasta blogista Sara! Olen uusi lukija ja tykästynyt kovasti blogiisi 🙂 Meillä kolmas vauva syntymässä kesällä ja sitä ennen olis huippua saada kahdenkeskinen viikonloppu miehen kanssa piiitkästä aikaa <3
<3
<3
<3 !
<3
<3
<3
<3
Todella kelpaisi yhteinen aika puolison kanssa. Miehen ollessa viikosta 5 päivää reissussa ja loput kaksi päivää kuluu lapsen kanssa, joten yhteinen aikaa meillä ei ole, viimeksi oltu kahdestaan vuosi sitten. Kuukauden päästä syntyy uusi pienokainen joten senkään jälkeen ei yhteisestä ajasta edes haaveilla. Tämä tulisi enemmän kuin tarpeeseen
Kyllä aina yhteinen aika miehen kanssa tulisi tarpeeseen, koskaan sitä ei ole liikaa 🙂 <3
Ihania loma kuvia ja kuulumisia. Nyt taisi iskeä mitä mahtavin lomakuume 😀
<3
Ihana idea ehdottomasti! Rentoutumisen tarpeessa olisi täällä itse kukakin ??
Siis ja <3 piti vielä laittaa, niin innoissaan jo että meinas unohtua ?
<3
<3
<3
Oi rentoutuminen tulisi niin tarpeeseen miehen kanssa, 1,5v tyttö saisi jäädä hetkeksi jollekkin hootoon ja me saataisiin hetki vaan olla?
olisi ihanaa päästä viettämään laatu-aikaa bestiksen kanssa ?
<3
<3
<3
<3
Yhteinen aika on kyllä todella tärkeää ja pienten kanssa tulee helposti keskityttyä vain arjen pyörittämiseen. Meilläkin 2-vuotias vipeltäjä ja arki vie ajan huomaamatta. Olisi ihana päästä viettämään miehen kanssa hääpäivää helmikuussa ihan kahden kesken. Eli ehdottomasti olen mukana arvonnassa.
<3
❤<3 Äidille antaisin lahjaksi että saisi välillä vaihtelua perhearkeen ja työpäiviin ?Kun hänelllä on oma firma että on niin vähäsen oma aika että pieni hemmottelu olisi paikalla.
<3
<3
<3
Ihana arvonta. Hemmottelua miehen kanssa kahdestaan ❤
<3
Kuinka ihanaa olisi saada puolison kanssa kahdenkeskeistä laatuaikaa ja mummu saisi meidän esikoisen 9kk kanssa laatuaikaa kun äiti ja isi lähtee rentoutumaan ?
<3
<3
Ei oo totta! Tän ku voittais!! ? Ollaan miehen kanssa oltu viimeksi kahdestaan jossain kolmisen vuotta sitten ja silloin käytiin Tallinnassa risteilyllä. Muutoin matkassa mukana aina nykyään 6v poikamme. Jotenkin ei raaski laittaa rahaa siihen kahdenkeskiseen reissailuun – se tuntuu jotenkin epäreilulta, rahat kun ei riitä kaikkeen. Tää olis aivan mahtava tilaisuus.
Oispa ihanaa päästä tuonne oman rakkaan kanssa! <3 Meillä oli viime vuonna arki niin intensiivistä, vaikka lapsia ei olekkaan vielä, että ehdittiin syksyn aikana viettämään vain kolme yhteistä viikonloppua, eikä arkenakaan ehditä kunnolla nauttimaan toisistamme, kun työt ja opiskelut on eri paikkakunnilla. Täytyy yrittää järkätä jotain ihanaa joka tapauksessa 🙂
<3
<3
<3
<3
<3
Olisipa ihanaa saada hetki kahdenkeskistä aikaa arjen keskellä! <3
Ihana arvonta <3 minulle ja miehelleni loma olisi paikallaan..lapsi 2v ja ei ole raskittu vielä jättää yöksi hoitoon muille, nyt voisi olla hyvä syy jättää jos arpaonni suosisi 😀
<3
Reilut kaksi vuotta sitten syntyi esikoinen ja kertaakaan ei olla vietetty laatuaikaa. Nyt voisi olla jo korkea aika.
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3 Ihan huikea arvonta ja ihan sama kelle tää menee niin uskon että menee niin tarpeeseen ?
<3
<3 Antaisin hengähdyshetken ystäväpariskunnalle, jonka kaikki energia on mennyt viime aikoina vakavasti sairaan lapsensa hoitoon.
Todellakin tulis tarpeeseen <3
❤
<3
Opiskelijapariskunnan arkeen olisi ihana piristys ja virkistys lahjakortti.
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3 olisi kyllä niin tarpeeseen
<3 vitsit toi on kyllä niiiin tuttua! Me ei kotona saatais jonin kanssa työpäivän päätteeks keskustella mitään kun jommalla kummalla lapsella on A I N A just sillon asiaa ja ollaan myös yritetty opettaa että pitää odottaa omaa vuoroaan eikä saa huutaa päälle ? tänne myös yhteinen kahdenkeskinen aika ois tervetullutta tän kaiken arkirumban keskellä kun tuntuu että illalla lasten mentyä nukkumaan, ei oikein jaksais enää mitään.. lahjakortti voiskin mennä meillä käyttöön vaikka tässä hetikohtapian ? jollei jaksettais Jonin 30vuotis päivään huhtikuuhun odottaa ?
<3
<3
<3
Hemmottelu tulisi tosiaankin tarpeeseen! Mieheni kanssa teemme molemmat vuorotyötä, jolloin aikaa ei juurikaan yhdessäolemiselle jää. Flamingo Spa:sta olemme haaveilleet mutta emme ole vielä koskaan siellä käyneet 🙂
<3
<3
Oi että kuulostaa hyvältä! Lahjakortille tulis todellakin käyttöä?! Täytyyki noita diilejä selata, joskus kuullut tästä mutta vallan unohtanut!
<3
Mukana 🙂
Kiva lukea reissupostauksia,ollaan lähdössä vauvan kanssa matkalle myös 🙂 Muutenkin oon jo pitkään lukenut blogiasi. Meillä on paljon samoja mielenkiinnon kohteita =)
Flamingon lahjakortti olis huikee juttu. Miehen kanssa yhteistä aikaa on todella vähän,työskentelee yrittäjänä toisella paikkakunnalla. Yhteinen kylpylähetki ois ihana ylläri.
<3
Lahjakortti flaminco spahan kuulostais tooosi hyvältä. ? Miehenkää tulee koht 9 vuotta yhteistä taivalta ja tällänen lahjakortti ois tarpeesee, ja ilman lapsia. ? Eli mukana arvonnassa. ???
<3
Olisipa mahtavaa päästä rentoutumaan, välillä ilman lapsia;)Käyttäisin lahjakortin mieheni, siskoni tai äidin kanssa❤
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3 kihlatun kanssa olisi tosi mukavaa käydä viettämässä laatuaikaa,kun opiskelu ja työt vievät suurimman osan ajasta ja tällä hetkellä stressiä tuottaa koulu jotta valmistuisimme tänä keväänä sekä myös vuosipäivä lähestyy joten hemmottelu voisi olla tarpeen.
<3
<3
<3
<3
<3
Ihana blogi sulla ?
Varmasti on kahden keskinen aika kortilla kun pienet häärää ympärillä 😀 itekin usein oon lapsenvahtina että kaverit pääsee kahestaan viettää aikaa 🙂 ja tietty se tulis itelleki tarpeeseen…
<3
<3 ois mahtava mennä maaliskuussa miehen kans juhlistaa 7-vuotispäivää
Kyllä pieni irto otto tästä hektisestä arjesta ( lasten hoitokuviot, vuorotyö, epäsäännölliset työajat) olisi miehen kanssa tarpeen…. Kesäinen irtiotto on muisto vain joka kantanut tähän asti nyt olisi kiva saada uusi irtiotto ja muisto
<3 puolisoni kanssa lähtisin mielelläni rentoutumaan, sitä kyllä molemmat kaipaisimme tällä hetkellä todella paljon. Pitkä ja raskas vaihe elämässä, nyt pieni irtiotto arjesta ja murheista olisi niin paikallaan
Meilläkin saman ikäinen tyllerö täällä kuin Mimosa teillä, joten yhteinen aika on kyllä kortilla. Tämä vauva-vuosi on ollut raskas, sillä tytöllämme on ollut koliikkia ja allergioita paljon.. Väsymys on ollut kova. Mutta, yhdessä olemme kaikesta selvinneet ja kesällä meillä onkin häät, joten hemmottelu kahdelleen tekisi meille todella hyvää ❤
Olisi kyllä ihanaa päästä kahdestaan miehen kanssa johonkin. <3
Vaikka en kyllä tiedä osaisiko jättää lasta yön yli hoitoon vielä ?
<3
Niin tuttua meillä kans lapset tulee juttelee päälle ja poika varsinkin aina "äitii, haluun puhuu" :DD tai sit jos ei päälle tulla höpöttää nii sit lapset alkaa kinastelee jostain :/
<3
Olis kyllä super ihanaa päästä pitkästä aikaa kylpylään, oi että!
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Flamingo Spa on ihana paikka ja ai että tässä kiireen keskellä pieni hemmottelu ei tekesi pahaa ❤
<3
❤️
<3
<3
Kivaa viikonloppua & parempaa vointia Sara!
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Näistä loma kuvista ja teksteistä tulee ihan hillitön reissu kuume :). Ihanan näköistä !
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Puolisoni kanssa lähtisin, viime vuosi oli rankka. Yhteinen pieni hemmottelu loma tekis hyvää! Miehen synttärit voisi viettää samalla.. <3
<3
<3
<3
<3
<3
Olisi ihana myöhäislahja miehelle.Tekee niin paljon töitä et pääsisi rentoutumaan kunnolla <3
Parhaan ystävän kanssa lähettäis ❤ Hän on ollut tukena ala- ja ylämäissä, silloinkin kun sairastin vaikea asteista masennusta ja nuorempana anoreksiaa ☺
Uutiskirje jo tuleekin:) osallistun silti<3
<3
olisi ihana päästä rentoutuu ku hirvee stressi kausi taas päällä.
<3
<3 todellakin mukana
<3
Olis kyllä ihana hemmottelu kiireisen arjen keskelle! <3
<3
<3
Sara hämeenlinna
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Puolison kanssa ehdottomasti. <3
Hemmottelu tekee aina hyvää 🙂
<3
Hemmottelulahjakortti tulisi kyllä tarpeeseen! ?
<3
<3
<3 olispa ihana!
<3
<3
<3 Saimme juuri tietää erittäin ihanan uutisen jota oisi niin kiva päästä yhdessä juhlistamaan ?
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
?
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Hemmottelu tulisi todella tarpeeseen, olen juuri valmistunut, muttei hankalan elämäntilanteen vuoksi olla sitä vielä päästy juhlistamaan. Puolison kanssa lähtisin
<3 voi että kun voittaisi olis niin ihanaa! <3
<3
Flamingo Spa on vielä kokematta ja jos arpaonni olisi myötä, niin hemmotteluseuraksi lähtisi oma rakas siskoni!
<3
Ikinä ei olla miehen kanssa käyty, ihana olisi päässä!
<3 Olisi ihanaa päästä Flamingoon!
<3 Olisi ihanaa päästä Flamingoon!
<3
Tästä olen haaveillut! Ihana arvonta!
<3 neljän pienen lapsen äitinä lähtisin kovin mielelläni miehen kanssa kahdestaan nauttimaan rauhasta. Arjen yläpuolelta oman onnen näkisi selkeämmin.
<3 meillä samanikäiset pikkuiset tytöt, kuin teillä ja huonoja ollaan ottamaan kahdenkeskeistä aikaa vaikkakin sitä olisikin ihana vähän hemmotella toista!
<3
<3
<3
🙂
<3
<3
Neljä pientä lasta, kahdenkeskinen aika Flamingossa olisi aivan ihanaa!
<3
<3
<3
<3
Todellakin rakkaan kanssa! hemmottelu koulun, arjen ja duunien keskellä kuulostaa jo melkein unelta.
<3
Hemmotteluhetki vanhemmilleni voisi olla ihana lahja!:)
Kahdenkeskeinen hemmotteluhetki miehen kanssa olisi enemmän kuin tervetullut! Täällä myös lapset 2,5v ja juuri 1v täyttänyt, joten tiedän oikein hyvin, mitä tarkoitat tuolla intensiivisellä perhearjella 😀
<3
<3
Oltais kyl miehen kans niin hemmottelun tarpeessa
Kyllä minä itselleni pienen hemmotteluhetken soisin.?
<3
Mukana arvonnassa!
<3
<3
♡
<3
<3
<3
<3
10-vuotispäivä tulossa, ois ihana ylläri miehelle 🙂
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
❤️
Ollaan suunniteltu kahdenkeskistä hemmottelulomaa. Toi ois siihen just hyvä.
Tulis niiiiiiin tarpeeseen!!! Mieheni kanssa tulee pian 10-vuotta yhteistä taivalta, ja olisi ihana juhlistaa sitä kahden kesken!! <3 <3
<3
Kyllä kiitos, tulisi tarpeeseen näin juuri ennen pikkusiskon syntymää..?
<3
Oi tää tulis niin tarpeeseen! Kiireisen arjen keskellä ei paljoa jää aikaa parisuhteelle 🙁 niin tälläinen olisi ihana yllätys, nyt kun meille tulee 10v. Pääsiäisenä täyteen parisuhde taivaltamme ja kesällä 5v. Hääpäivä! 🙂
Tulisi tarpeeseen minulle ja miehelleni, arki on aina niin kiireistä. Asumme myös kauempana, maiseman vaihto tekisi hyvää ❤️
<3
Luultavasti en ehtis ennen ens kuun synnytystä lähtee mut ehdottomasti kun raaskii pikkusen jättää hoitoon ois ihanaa!
<3
Jo kovasti odotetun yhteenmuuton kunniaksi olisi mahtavaa päästä yhdessä poikaystäväni kanssa rentoutumaan♡
<3
Jo kauan odotetun yhteenmuuton kunniaksi olisi ihanaa päästä yhdessä poikakaverini kanssa rentoutumaan♡
<3
<3
<3
<3
<3
Hemmottelu kelpaa aina !
<3
<3
<3 tulis enemmän kuin tarpeeseen!
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Ollaan menossa naimisiin maaliskuussa, joten reissu pk-seudulle olis kyllä poikaa. 🙂
<3
Olisi aivan ihanaa voittaa hemmottelulahjakortti flamingoon. Olisi niin paikallaan meidän super kiireiseen arkeen ja työmatkoista johtuvaan erossaoloon. Kerrankin saisi miehen kanssa irtauduttua arjesta ja olisi aikaa van meille kahdelle. Tulisi niin tarpeeseen <3
<3
<3
<3
<3
Itselleni&puolisolleni, kahdenkeskeinen aika tekisi hyvää molemmille
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3 Tulis niin tarpeeseen. Miehen kanssa mentäis. Kaks pientä poikaa, joiden takia ei olla aikoihin päästy tekemään mitään kaksin.
<3 tulisi kyllä tarpeen!
<3
<3
<3
Tämä olis ihana lahja parhaalle ystävälle, jonka arki on kiireistä ja siihen päälle sairaus, joka vie voimia ja uuvuttaa. Hän kaipaisi pientä hemmottelua ?
<3
<3
<3 Opiskelijan ja työläisen kiireiseen arkeen vähän piristystä 🙂
<3
<3
<3
Tekisi hyvää miehen kanssa myös viettää kahden keskistä aikaa. Pienet lapset vievät helposti kaiken ajan.
<3
<3. Viikonpäästä 2v kihlapäivä ja halusin meille jotakin pientä hemmottelua, mutta opiskelijabudjetti ei anna siihen periksi. 🙁
Olis mahtavaa päästä rentoutumaan miesystävän kanssa 🙂
<3 olisi ihanaa!
Aviomieheni kanssa olisi ihana päästä rentoutumaan. Meillä molemmilla on ollut raskas vuosi sairastelemisien vuoksi ja olisi ihana päästä irrottautumaan arjesta <3
<3
<3. Olisi ihana päästä poikaystävän kaa rentoutuu ja olemaan kahdestaan välillä. Olisi todella tarpeessa. Hänelle olisi hyvä synttäriylläri!
<3
Kyllä tekisi hyvää pieni hemmottelu tähän lapsiperhearjen keskelle. Olemme vielä opiskelijaperhe. Rentoutumaan lähtisi mahdollisuuksien mukaan joko oma puoliso tai sisko.
<3 oi kyllä! Avopuoliso ahertaa opinnäytetyötä ja itsellä äärettömän kiireinen kevät koulun suhteen! Tulisi kyllä rentoutumispäivä tarpeeseen. Etenkin tuolle opparinväsääjälle! (:
<3
Voisin napata mukaan jonkun rakkaan ystäväni, keiden kanssa ei ehdi tarpeeksi viettämään aikaa, pari ehdokasta jo mielessä kenelle tämä tekisi hyvää 🙂
Tai sitten tuon mieheni jonka kanssa mennään naimisiin viikon päästä ja vasta haaveillaan häämatkasta mahdollisesti kaksin. Tämä voisi olla sellainen ennakkomatka kaksin 🙂 Pikkulapsiarki tahtoo meilläkin viedä kaiken yhteisen ajan eikä tekisi yhtään huonoa käydä kaksin vaikka pieni miniloma pk-seudulla!
<3
Tää tyttö kaipais kipeästi hemmottelua, 🙂 menisin avopuolison kanssa?
<3
<3
<3
<3 Oi miten ihana arvonta!
<3
<3
<3
Juuri ensimmäisessä työpaikassa aloittaneena olisi tärkeää löytää yhteistä aikaa kaiken kiireen keskellä <3
Ihanaa, tulisi kyllä tarpeeseen <3
Haluaisin yllättää mieheni viikonloppu lomalla Helsinkiin täältä Keski-Suomesta. Hän on kauan halunnut päästä käymään Flamingossa, joten tämä olisi hänelle niin paras ja ihana yllätys ja meille irtiotto kotikuvioista. Mukavaa viikonloppua! 🙂
<3
Pieni suuri sydän. Siinä kaikki.
<3 oh ku ois ihanaa itekki pöästä puolison kanssa viettämään kahden keskistä aikaa, työkiireitä eikä aika riitä yhdessä olemiseen :/
<3
<3 Mä haluaisin viedä mun rakkaan ystävän rentoutumaan. Hän pyörittää arkea 4 lapsen ja miehen kanssa. Koita tuli myös kuvioihin lokakuussa. ? Ystäväni olisi ansainnut täydellisen hemmottelu päivän ja irti arjesta hetkeksi.❤️
<3 olisi niin ihanaa päästä rentoutumaan poikaystävän kanssa kaiken kiireen keskellä 🙂
Mieheni veisin hemmoteltavaksi kanssani ?
<3
<3 Mieheni kanssa menisin, meillä omakotitalon kunnostusremontti vie normipäivätyön lisäksi kaiken ajan, joten olisi ihana yllättää hänet ja lähteä rempan keskeltä rentoutumaan 🙂
<3
<3 miehen kanssa olisi ihana lähteä rentoutumaan, kahdenkeskistä aikaa on liian harvoin.
Tänne kans kelpaisi yksi hemmottelulahjakortti. Tottakai rakas aviomies lähtisi mukaan 🙂
<3
Mukana!
Mukana
Mukana arvonnassa! Mä lahjoittaisi kortin veljelle ja hänen avovaimolle synttäreiden kunniaksi ja ottaisin veljenpojan yökylään jotta saisivat rentoutua ihan kahestaan. He on paljon ollu mun tukena viimeaikoina ni olisi ihana antaa lahja ja kiitää tuesta.
<3
♥
Lähtisin äitini kanssa Flamingo Spahan viettämään laatuaikaa. En ole koskaan päässyt äitini kanssa mihinkään eikä muutenkaan olla hänen kanssaan parhaimmissa väleissä. Haluaisin hänelle tällä tavoin osoittaa että kaikesta huolimatta hän on maailman paras äiti ja erimielisyydet voidaan sopia
<3 koko perheen kanssa olis ihanaa päästä jonnekkin.ei olla vielä keretty missään käymään.
<3
<3
Ottaisin hyvän ystäväni mukaan ja mentäisiin rentoutumaan vähän yoluku-urakan keskellä! 🙂
Miehen kanssa kahdestaan hetkeksi lapsiarkea pakoon 🙂
<3
<3
Aivan ihana arvonta, kiitos! Mukana ollaan <3
<3 ihania tällaiset arvonnat, joissa palkintona hemmottelua. Sitä ei voi olla koskaan liikaa:)
<3
Toivottavasti ei haittaa, että olen jo valmiiksi postituslistalla… 🙂
<3
Minulle ja avomiehelle, tarvittaisi niin lomaa kaikesta koulu- ja työkuvioista! 🙂
Miehen kanssa❤️ Kolme pientä lasta kotona, niin pieni rentoutumishetki kelpaisi?
<3
Lahjakortti ilahduttaisi kaukosuhdetta. 🙂
Voi että ku ihana ❤
Me ei päästy ukon kanssa häämatkalle ja hääyökin vietettiin kotona.
Tämmöinen olisi aivan loistava yllätys meille.
<3 tää hemmottelu viikonloppu tulisi niin tarpeeseen. Kuten varmasti kaikille meistä!
Mä en oikein kenenkään blogeja seuraa saati osallistu mihinkään, mutta sun blogit ja ig päivitykset on kyllä todella ihanaa seurattavaa – tykkään! Kasvonaamiot oli aivan huiput ja nyt tää arvonta.. 😉 Ja paljon muuta välissä! Kiitos. :-*
<3
<3
<3 ?
<3
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Olisi todella ihana päästä viettämään avopuolison kanssa maaliskuussa koittavaa vuosipäivää Flamingoon. ❤ Opiskelijana ei valitettavasti hirveästi pysty laittamaan rahaa hemmotteluun, olisikin todella ihana päästä viettämään laatuaikaa oman rakkaan kanssa yhdistetyn vuosipäivän ja treffien merkeissä ?
Ihanat kuvat näin Tammikuussa 😀
En aio väittää että olisin arjesta totaalisen loppu (4kk ikäinen lapsi, ja toistaiseksi VAIN yksi lapsi), tai että haluaisin yllättää väsyneen ystäväni tai työttömän naapurini.. En. Mahdollisuuden tullen ”yllättäisin itseni”, ja ihanan (IHAN tavallisen) mieheni sillä, että edes pienen arjen katkaisevan hetken jälkeen se välillä harmaa arkikin on just sitä ihan parasta tavallista elämää! <3 iso kiitos jälleen kerran blogistasi ja arkisista asioista suoraan kirjoittamisesta , tykkään!
<3
<3
<3
<3
<3
<3 Oon ollu puoli vuotta erossa poikaystävästäni vaihdon takia ja olisi ihanaa mennä yhdessä viettämään laatuaikaa!
<3
Kyllä pieni hemmotteluhetki tähän vauva-arjen keskelle tekisi hyvää!❤ Vaikka maailman ihanin ja todella kiltti tyttö meillä on ❤❤ niin kyllä se yhteinen aika on vähän eri maata kuin vuosi sitten ?
❤mukana!
<3
<3
<3
<3
Yllättäisin äitini rentouttavalla päivällä Flamingo Spassa!
Olen alaikäinen joten en voi äidilleni hemmottelulahjaa ostaa koska en käy töissä joten ei ole tarpeeksi rahaa. Äitillä on rankkoja työpäiviä joten olisi ihanaa tehdä äiti onnelliseksi ja yllättää se lahjakortilla! <3 Toivon että äiti pääsisi pian porealtaaseen rentoutumaan 🙂
<3
<3
Aikaa yhdessä meille ❤
<3
Otetaanpa uudelleen, tää unohtui.
Kahdenkeskistä aikaa pienen tytön vanhemmille❤
Laatuaikaa miehen kanssa! <3
Tyttöystävälle olisi kiva järjestää yllätys lahjakortin ansiosta.
Ois ihan mahtavaa lähtee puolison kans jonnekkin vähän hemmoteltavaks!:)
<3
Mukana!
<3
<3
<3
<3
<3
<3!
<3
<3
<3
<3 mukana
<3
<3
Offerilan kirje jo sähköpostiin kilahteleekin.. mukana arvonnassa . Olis ainakin sit pakko järjestää kahden keskeistä aikaa miehen kanssa. Meillä lapset pian 4v 6v ja 8v lasten ehdoilla menty ka ristiin töissä käyty. Olis ihana päästä kahdestaan nauttimaan hemmottelusta on ollut mielessäkin mutta vielä toteutusta vaille! Ensimmäistä kertaa vuosi sitten saatiin kaikki lapset yökylään yhtäaikaa. Oli miehen kans yhteinen yö kahdestaan ekaa kertaa viiteen vuoteen.. toivottavasti seuraava kerta jo nopeammin. Kesällä tulee naimisissa oloa 10 vuotta täyteen. Vois vaikka samalla juhlistaa sitäkin
<3
<3
<3
<3 Opiskelijalla ei liiemmin ole varaa hemmotteluun, vaikka sitä todella tarvitsisi välillä… Miehelle synttärilahjaksi tai parhaan ystävän kanssa pitkästä aikaa yhteistä tekemistä <3
<3
Rentoutusloma<3
Rentoutusloma<3
<3
Oi, hetki kadenkesken olisi ihanaa, vaikka perheen kanssa yhdessä vietetty aika onkin ihan parasta, mutta tekee se hyvää saada välillä myös olla ihan aikuisten kesken, kahden ja saada hemmottelua arjen keskelle ? Meidän perheeseen kuuluu siis 2v 4kk neitokainen, minä&mieheni ❤️
Kiitos Ihanasta blogista??
<3
<3
<3
<3
❤
<3
<3
<3
Aaah!!! En pysty ees sanoin kuvailemaan miten paljon tollanen pieni hemmottelu loma auttais meidän perhettä jaksamaan eteenpäin. Meidän perheeseen kuulu minun lisäksi mieheni sekä 2 ja 3 vuotiaat lapset. Elokuussa alko elämä kivittämään meitä. Normaali lääkärikäynti johti siihen, että lääkäri totesi, että minun on mentävä kirurgian puolelle heti. (Kipeä patti ei ollutkaan harmiton) Siellä todettiin, että tilanne on sellainen,että minut joudutaan leikkaamaan heti. Leikkauksen jälkeen jouduin 4 viikon sairaslomalle, sekä jouduin käyttämään 4 viikkoa tukivyötä. 5 päivää leikkauksen jälkeen leikkaushaavani tulehtui. Kaiken tämän jälkeen ajattelin, että ei elämä voisi kerralla kivittää enempää, mutta viikko tästä, sain mieheltäni puhelun. Luulin, että hän ilmoittaa jäävänsä muutamaksi tunniksi ylitöihin, mutta hän olikin joutunut aamulla sairaalaan äkillisen sairaskohtauksen vuoksi. Sydän alkoi temppuilemaan, mutta onneksi tästä kaikesta selvittiin pelkällä säikähdyksellä, muutaman päivän tutkimusten jälkeem mies pääsi kotiin. Elämä alkoi vihdoin tasoittua, MUTTA neljä viikkoa ennen joulua minä menetin vakituisen työpaikkani. Toimisto, jossa olin ollut vuodesta 2012 töissä, sulki ovensa. Tämä tuli juuri pahimpaan saumaan. Nyt olen työtön, ja vaikka mieheni on yhä töissä, ei meillä ole todellakaan varaaa mihinkään ylimääräiseen. Kaiken tämän jälkeen,olisi vain ihana päästä hetkeksi pois tästä kaikesta, ja jättää lapset muutamaksi päiväksi isovanhempien luokse hoitoon.
<3
<3 Osallistun. 🙂 Ostin Offerillan kautta kerran autolle käsinpesun ja toisella kertaa kävin laitattamassa kynnet. Suosittelen!
Kahdenkeskinen aika tulisi todella tarpeeseen. <3
Olemme uusioperhe ja meillä on viisi lasta, yhteistä aikaa ei juuri ole.
Ja meille tuli viime vuoden lopussa 15 vuotta täyteen miehen kanssa, olisi kiva juhlia yhteisen ajan merkeissä. <3 Kylpylähemmottelu olisi ihanaa kaiken kiireen keskellä. <3